Chlorella a její účinky

Podívejte se na účinky, které vašemu tělu přináší chlorella

Chlorella a její účinky.

Chlorella - účinky

Co přesně je na řase jménem chlorella tak zajímavého? Co lidskému organismu přináší tak důležitého, že se o ní téměř každý, kdo se stará o své zdraví, mluví?

Jak již název napovídá, obsahuje chlorofyl, který prospívá tělu hned v několika případech. A vzhledem k množství chlorofylu, které tato řasa obsahuje, to dává celkem rozum. Chlorofyl totiž zabraňuje zánětům, zlepšuje krevní obraz, ale dokáže i urychlit hojení ran.

Obsahem řasy je i množství vitaminů. Patří mezi ně vitamin A, B, C, D a H. Chlorella obsahuje také minerály. V tomto případě se jedná o železo, zinek, hořčík a fosfor.

Chlorella obsahuje růstový faktor CFG, který podporuje buněčný růst a právě tato složka má vliv na posílení organismu.

Říká vám něco chlorellin nebo sporopollein. Oboje v chloreře najdete - chlorellin je probiotikum a přírodní antibiotikum a spollerin se stará o detoxikaci. Nakonec je vhodné ještě zmínit, že je chlorella obsahem velkého množství bílkovin.

Z těchto všech informací se dá již kdeco vyčíst. Jaké tedy obsah této řasy přináší účinky? Zde jsou:

- detoxikace organismu a podpora trávení
- zlepšení imunity
- snižování hladiny cholesterolu v krvi
- zmírnění negativních dopadů stresu
- jako prevence proti rakovině a srdečním chorobám
- pomoc při chronické únavě
- podpora při léčbě zánětů dásní, aftů a oparů
- podpora sexuální výkonnosti.

Chcete zhubnout?

Chcete zhubnout a dosáhnout své vysněné postavy? Bez hubnoucích přípravků a bez diet? Vyplňte následující formulář a získejte možnost promluvit si s odborníkem. Začněte skutečně hubnout!


Chlorella-ucinky.nazory.cz, 2013. Free CSS Website Templates by ZyPOP. Picture by Tina štúdio. Zásady ochrany osobních údajů.